logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Wykonywanie szaf sterowniczych

Wykonywanie szaf sterowniczych

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Zajmujemy się realizacją zamówień na indywidualne zlecenie Klienta oraz seryjną prefabrykacją.

Projektujemy proste jak i bardzo rozbudowane układy sterowania. Z precyzją oznaczamy specjalnym identyfikatorem każdy przewód w szafie sterowniczej. Taki sam układ jest odzwierciedlony w schemacie elektrycznym. Projekt schematu elektrycznego i szafy sterowniczej są wykonywane przez nas z najwyższą starannością i wiedzą inżynierską. Wykonywane projekty oraz serwis, utwierdziły nas w przekonaniu jak ważna jest jakość systemu sterowania, projektu oraz wykonania szaf sterowniczych. Podczas długotrwałej eksploatacji najistotniejsza pozostaje jakość wykonania, zastosowane materiały oraz wyżej opisany czytelny system oznaczeń.

Wykonując szafy sterownicze stosujemy wspomniane wysokie standardy, aby produkt końcowy gwarantował wieloletnie użytkowanie i bezawaryjność. Przygotowujemy rozwiązania zarówno w oparciu o dostarczoną dokumentację, jak i na podstawie wykonanego przez nas audytu produkcyjnego.

Podstawowe funkcje tego rodzaju szaf to:

sterowanie,

pomiar,

regulacja,

rozruch,

kontrola pracy maszyn.

Zapraszamy do kontaktu

Specjalizujemy się w kompleksowej prefabrykacji szaf sterujących dla automatyki. Rozbudowana funkcjonalność szaf sterowniczych, które zarządzają procesami w automatyce przemysłowej, to efekt profesjonalnej prefabrykacji pod kątem danego projektu. Oprócz zadań w zakresie zasilania, rozdziału mocy i zabezpieczenia, w szafie mogą znajdować się / znajdują się m.in. pulpity sterownicze, panele operatorskie HMI, czy sterownik PLC. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, przygotowując dedykowane rozwiązania do potrzeb zakładu. W naszej ofercie zapewniamy wykonanie, montaż i uruchomienie dostarczonych systemów sterowania.

Szafy sterownicze zaprojektowane przez WiR Automation do zastosowań przemysłowych wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy  rozwiązania i aparaturę od renomowanych światowych producentów. Seryjną prefabrykację realizujemy ze szczególną precyzją, która gwarantuje niezawodne działanie i bezpieczną obsługę.

Wykonujemy także audyty produkcyjne oraz projektowanie i budowę maszyn przemysłowych na zamówienie.

Wykonywanie szaf sterowniczych

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE