logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Automatyczne Spawanie Bram i Ogrodzeń

Zgrzewarka do Paneli Ogrodzeniowych

Wychodząc na potrzeby rynku i coraz większe problemy ze znalezieniem rąk do pracy, pragniemy przedstawić urządzenie służące do spawania bram oraz przęseł bramowych za pomocą robota.

Roboty do spawania bram i ogrodzeń

Najprostsze urządzenie składa się z jednego stołu obrotowego oraz stacjonarnego robota, który łączy wcześniej umieszczone w szablonie profile stalowe. Konstruujemy także bardziej złożone linie produkcyjne złożone nawet z kilku robotów.

Urządzenie umożliwia spawanie ( w zależności od projektu ) bram o długości nawet 12 metrów na jednym stanowisku. Roboty spawalnicze są w stanie spawać automatycznie elementy o bardzo skomplikowanych kształtach oraz spoinach. Wymagania jakościowe stawiane producentom tego typu konstrukcji w szczególnym stopniu warunkują potrzebę korzystania z robotów do spawania bram i ogrodzeń.

Przebieg przykładowego cyklu produkcyjnego

Pracownik układa profile w szablonie. Po ułożeniu przechodzi na drugie stanowisko. W tym czasie na pierwszym robot zaczyna spawać przęsło. Oczywiście człowiek jest chroniony przed skutkami ubocznymi spawania. Dlatego kolejną zaletą tego rozwiązania jest podniesienie bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Gdy robot zakończy proces, człowiek może wrócić i zdjąć gotowe przęsło, a robot przejeżdża na drugie stanowisko.
Taki system jest bardzo wydajny przy długich seriach produkcyjnych. Zakład produkcyjny minimalizuje tym samym koszty zatrudnienia wysoko kwalifikowanych spawaczy oraz zmniejsza nakłady na szkolenie kadry pracowników.
Szablon może być obracany o 360 stopni. Jeżeli stanowisko zostanie wyposażone w obrotnice.

Zapraszamy do kontaktu

Zalety robotów do spawania bram i ogrodzeń:

Podniesienie jakości i lepsze planowanie produkcji

Redukcja nakładów kosztów związanych z personelem

Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy

Elastyczna integracja z potrzebami zakładu pracy

Zgrzewarka do Paneli Ogrodzeniowych

Integrowane przez nas roboty spawalnicze – podobnie jak inne maszyny naszej produkcji – objęte są gwarancją i serwisem przez okres 2 lat od daty produkcji.

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE