logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Stanowiska Spawalnicze

Stanowiska Spawalnicze

Projektowanie Stanowisk Spawalniczych

Zajmujemy się również projektowaniem oraz wykonywaniem stanowisk spawalniczych. Zadaniem aplikacji spawalniczej jest podniesienie norm wydajnościowych i jakościowych. To jednocześnie coraz częściej stosowane rozwiązanie w polskim przemyśle. Zrobotyzowane stanowiska występują zarówno w formie półautomatycznej jak i automatycznej. Oprócz tego, robotyzacja uwzględnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Stanowisko wyposażone w jednego umieszczonego centralnie robota spawalniczego może obsługiwać jeden, dwa lub trzy szablony. Szablony są wymienne i dostosowane do potrzeb Klienta. Ponadto robot może być wyposażony w dowolne źródło spawalnicze, typu TIG lub Mig–Mag w zależności od zapotrzebowania.

Automatyczna linia do produkcji koszy zbrojeniowych

Wysokie wymagania stawiane producentom konstrukcji spawanych sprawiają, iż roboty przemysłowe stają się szczególnie istotne. Wielkoseryjna produkcja potęguje zasadność stosowania robotów spawalniczych redukując ryzyko i zagrożenia na stanowisku pracy. Dodatkowo umożliwia planowanie produkcji na podstawie powtarzalnych wskaźników oraz minimalizację kosztów zatrudnienia wysoko wykwalifikowanej kadry posiadającej właściwe uprawnienia spawalnicze, a także zmniejszenie nakładów finansowych na szkolenia personelu.

Indywidualnie zaprojektowane przez nas stanowiska spawalnicze mogą obsługiwać małe lub duże, ciężkie oraz lekkie detale, które wymagają obrotu podczas spawania. Możliwość spawania jednocześnie kilku detali, pozwala na szerokie zastosowanie robotów spawalniczych i elastyczną integrację z różnorodnymi potrzebami zakładu produkcyjnego. Roboty są w stanie spawać automatycznie elementy i podzespoły o bardzo skomplikowanych kształtach oraz spoinach.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Obsługa zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego może ograniczać się do mocowania, a następnie zdejmowania elementów przeznaczonych do spawania.

 

Integrowane przez nas roboty spawalnicze – podobnie jak inne maszyny naszej produkcji – objęte są gwarancją i serwisem przez okres 2 lat od daty produkcji.

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE