logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Giętarka do Siatek Zbrojeniowych

Giętarka do Siatek Zbrojeniowych

Giętarka do Mat Zbrojeniowych

Urządzenie służące do zaginania wcześniej wyprodukowanych siatek zbrojeniowych. Każde z naszych urządzeń wyposażone jest w prostą lub zaawansowaną metodę regulacji kąta zagięcia.

Nasze urządzenia wykonują czynność w sposób:

Półautomatyczny

Operator ręcznie wkłada siatkę do giętarki, opierając ja na stole i blokując ogranicznikami. Po włożeniu siatki operator potwierdza załadunek poprzez naciśnięcie przycisku. Po wykonaniu jednego zagięcia operator musi ponownie ustawić siatkę w nowe miejsce lub załadować następną.

Automatyczny

Operator ręcznie wkłada pojedyncza siatkę do urządzenia. Potwierdza załadunek za pomocą przycisku, następnie giętarka w odpowiednio wcześniej zaprogramowanej sekwencji wykonuje gięcia. Po zakończonym procesie operator wyjmuje siatkę i ładuje następną.

Automatyczny w linii technologicznej

Giętarka jest zintegrowana z maszyną produkującą siatkę i automatycznie pobiera produkt, a następnie go zagina. Giętarka może być połączona z już istniejącą maszyną w Państwa zakładzie. Po wykonaniu gięcia siatka jest odkładana poza obszar pracy urządzenia w celu bezpiecznego odebrania go przez operatora.

Giętarka do mat zbrojeniowych produkcji Wir Automation może być napędzana mechanicznie lub agregatem hydraulicznym. . Wyposażona w liczbę sworzni gnących dopasowaną do potrzeb Klienta.

Giętarka do Siatek Zbrojeniowych
Zapraszamy do kontaktu

Najważniejsze cechy:

Trzy tryby pracy

Regulacja prędkości gięcia

Blokada bezpieczeństwa

Bezstopniowe ustawienie kątów zagięcia

Giętarka

Zaginarka posiada pulpitowy włącznik, uruchamiający agregat hydrauliczny/mechaniczny i tym samym proces gięcia mat zbrojeniowych. Możliwość sterowania maszyną poprzez automatyczny programator. Niezawodna konstrukcja zapewnia, funkcjonalność, wydajne działanie, bezpieczeństwo oraz prostotę obsługi.

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE