logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
516 653 504
797 125 127 

Giętarka do Siatek Zbrojeniowych

Giętarka do Siatek Zbrojeniowych

Giętarka do Siatek Zbrojeniowych

Giętarka do Mat Zbrojeniowych

Urządzenie służące do zaginania wcześniej wyprodukowanych siatek zbrojeniowych. Każde z naszych urządzeń wyposażone jest w prostą lub zaawansowaną metodę regulacji kąta zagięcia.

Nasze urządzenia wykonują czynność w sposób:

Półautomatyczny

Operator ręcznie wkłada siatkę do giętarki, opierając ja na stole i blokując ogranicznikami. Po włożeniu siatki operator potwierdza załadunek poprzez naciśnięcie przycisku. Po wykonaniu jednego zagięcia operator musi ponownie ustawić siatkę w nowe miejsce lub załadować następną.

Automatyczny

Operator ręcznie wkłada pojedyncza siatkę do urządzenia. Potwierdza załadunek za pomocą przycisku, następnie giętarka w odpowiednio wcześniej zaprogramowanej sekwencji wykonuje gięcia. Po zakończonym procesie operator wyjmuje siatkę i ładuje następną.

Automatyczny w linii technologicznej

Giętarka jest zintegrowana z maszyną produkującą siatkę i automatycznie pobiera produkt, a następnie go zagina. Giętarka może być połączona z już istniejącą maszyną w Państwa zakładzie. Po wykonaniu gięcia siatka jest odkładana poza obszar pracy urządzenia w celu bezpiecznego odebrania go przez operatora.

Giętarka do mat zbrojeniowych produkcji Wir Automation może być napędzana mechanicznie lub agregatem hydraulicznym. . Wyposażona w liczbę sworzni gnących dopasowaną do potrzeb Klienta.

Giętarka do Siatek Zbrojeniowych
Zapraszamy do kontaktu

Najważniejsze cechy:

Trzy tryby pracy

Regulacja prędkości gięcia

Blokada bezpieczeństwa

Bezstopniowe ustawienie kątów zagięcia

Giętarka

Zaginarka posiada pulpitowy włącznik, uruchamiający agregat hydrauliczny/mechaniczny i tym samym proces gięcia mat zbrojeniowych. Możliwość sterowania maszyną poprzez automatyczny programator. Niezawodna konstrukcja zapewnia, funkcjonalność, wydajne działanie, bezpieczeństwo oraz prostotę obsługi.

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Falęcin 7,
05-840 Brwinów


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation 2021 | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE