logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Paletyzator

Paletyzator, paletyzator do worków

paletyzator

Paletyzacja jest najczęściej automatyzowanym procesem w produkcji. Układanie paczek, kartonów czy zgrzewek przy użyciu maszyn paletyzujących pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze a także pozwala uniknąć błędów związanych z czynnikiem ludzkim, zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Paletyzator płytowy
WIR Automation

Nasze urządzenie to solidna konstrukcja na którą składają się dwie kolumny pracujące w osi pionowej oraz płyta ślizgowa przesuwająca warstwy w osi poziomej. Urządzenie zostało zaprojektowane, tak aby uzyskać jak największą wydajność, przy zminimalizowaniu zapotrzebowania na energię oraz prac konserwujących.

Wszystkie główne napędy w tym wszystkie napędy przenośników wyposażone są w przekładnie ślimakowe oraz sterowanie za pomocą falowników co pozwala na bardzo płynną pracę paletyzatora i urządzeń współpracujących. W napędach przenośników oraz w innych mechanizmach łańcuchowych zostały użyte koła o hartowanych zębach co znacznie zwiększa ich żywotność.

Regulowane przeciwwagi w które został wyposażony paletyzator minimalizują energię potrzebną na podniesienie windy z pełną warstwą. W paletyzatorze zostały użyte najnowsze technologie z dziedziny automatyki. Wszystkie ruchy liniowe realizowane są przy użyciu niezwykle trwałych i precyzyjnych prowadnic liniowych HIWIN. Sterowanie paletyzatorem jest bardzo intuicyjne, odbywa się przy pomocy dotykowego panelu HMI, który jest w języku polskim. Dodatkowo możliwość podpięcia urządzenia do internetu daje nam możliwość natychmiastowej zdalnej pomocy w razie jakichkolwiek problemów z pracą paletyzatora.

Parametry techniczne:

Zasilanie (3 fazy) 400V

Moc znamieniowa 4,4kW

Waga maszyny 3000kg

Ciśnienie sprężonego powietrza 6bar

Wymiary palety 1200mm x 800mm

Transporter palet: rolkowy. Rolki galwanizowane, koło zębate hartowane

Maksymalny ciężar warstwy 250kg

Maksymalny ciężar palety 1500kg

Wydajność 15 -30 paczek na min

Maksymalna wysokość paletyzowania 1800mm

Wysokość transportera: 520mm

Malowanie: standardowa kolorystyka–niebiesko szara, Na życzenie klienta inne dostępne kolory

Zapraszamy do kontaktu

Wykonywane przez nas paletyzatory – podobnie jak inne maszyny naszej produkcji – objęte są gwarancją i serwisem przez okres 2 lat od daty produkcji.

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation 2021 | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE