logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Zgrzewarki Wielopunktowe

Zgrzewarki Wielopunktowe

Zgrzewarki Szablonowe, Półautomatyczne i Automatyczne

Nasze urządzenia są dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dostosowujemy wielkość oraz cykle zgrzewania, w zależności od przyłącza elektrycznego Klienta.

Nasze zgrzewarki wyposażane są w transformatory konwencjonalne ( 50 Hz ) lub inwerterowe ( 1000 Hz ). Rodzaj oraz moc transformatora są dobierane indywidualnie w zależności od produktu, który ma być zgrzewany.

W naszej ofercie znajdują się zgrzewarki wielopunktowe

Szablonowe

Półautomatyczne

Automatyczne z rozkładaniem drutu

Automatyczne z rozwijaków i prostowaniem

Urządzenia budowane są w oparciu o zaawansowane systemy sterowania numerycznego. Silniki serwo zapewniają możliwość programowania wielkości oczek siatki bezpośrednio z panelu operatorskiego co umożliwia szybkie przezbrojenie. Zaawansowana automatyka zapewnia również dużą wydajność urządzeń.

Zgrzewarka Szablonowa

Zgrzewarka o konstrukcji bramowej, wyposażona w dwa transformatory po jednym na stronę. Elektrody górne opuszczane za pomocą siłowników pneumatycznych – mogą zgrzewać wybraną ilość drutów w kilku taktach, co ogranicza pobór mocy. Elektrody dolne podnoszą się za pomocą siłowników pneumatycznych oraz mimośrodowi. Zgrzewany detal układany jest na szablonie, a następnie wózek z serwosilnikiem przewozi go pod elektrody. Wydajność tego urządzenia zależy w większości od czasu układania drutów w szablonie.

Zapraszamy do kontaktu

Zgrzewarka półautomatyczna

Typ zgrzewarki wyposażonej w kilka transformatorów – ilość dostosowana w zależności od potrzeb zgrzewanego detalu. Operator wprowadza druty wzdłóżne do specjalnych rurek prowadzących, następnie dopycha je do zderzaka. Druty poprzeczne są podawane automatycznie z podajnika poprzecznego. Elektroda dolna jest stała, natomiast górne napędzane siłownikami pneumatycznymi. Po zgrzaniu pierwszej linii, wózek chwyta za drut poprzeczny i przesuwa go o odpowiednie oczko – wcześniej zaprogramowane z panelu HMI. Wydajność tego urządzenia w dużej mierze zależy od człowieka wkładającego druty wzdłóżne

Zgrzewarka automatyczna
– z rozkładaniem drutu

Zgrzewarka automatyczna w wersji z rozkładaniem drutów jest podobna do wersji półautomatycznej, zamiast człowieka rozkładającego druty wzdłóżne, zamontowany jest wózek, który robi to automatyczne. Po rozłożeniu dodatkowy wózek wpycha druty do modułu zgrzewania. System automatycznego rozkładania eliminuje ludzką pracę co za tym idzie wydajność urządzenia znacząco wzrasta. Jedyną czynnością jaką operator musi wykonywać jest uzupełnianie zasobników z drutem.

Zgrzewarka automatyczna
– z rozwijaków i kłębków

Zgrzewarka automatyczna z kłębków jest całkowicie bezobsługową linia zgrzewającą. Po załadowaniu szpuli z drutem, maszyna sama odwija i prostuje druty. Druty wzdłużne bezpośrednio z prostowarek są wprowadzone do zgrzewarki, która produkuje siatkę o zadanych parametrach. Następnie jest ona rozcinana na produkty o odpowiedniej długości. Zależnie od wersji siatka jest zrzucana na paletę lub układana w stosy i wysuwana, aby wózek widłowy mógł ją odebrać. Wszystkie czynności są programowane z panelu operatorskiego przez operatora.

Istnieje możliwość integracji automatycznej linii zgrzewającej z giętarką do siatek. Umożliwia to produkowanie gotowego produktu bez uczestnictwa człowieka.

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE