logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Linia zgrzewająca panele
( LZP-40+ )

W skład zmodernizowanych przez naszą firmę urządzeń wchodzi zgrzewarka do paneli ogrodzeniowych LZP-40+. Po zapoznaniu się z potrzebami Klienta maszyna została dostosowana  do jego potrzeb.

Zleceniodawca przekazał nam zakupioną przez siebie zgrzewarkę szablonową przeznaczoną do produkcji paneli ogrodzeniowych. Niektóre moduły – takie jak zgrzewarka pozostały nienaruszone, inne zostały zmienione częściowo lub całkowicie. Modernizacja polegała na wykonaniu podajników wzdłużnych, poprzecznych, systemu podawania drutów, przesuwania siatki, prasy mimośrodowej oraz paletyzacji gotowego wyrobu.

Zapraszamy do kontaktu

Dodatkowo całkowicie zmieniliśmy sterowanie co przełożyło się na zwiększenie wydajności. Zastosowanie serwo – napędów oraz nowego sterowania firmy Mitsubishi Electric pozwoliło zoptymalizować wydajność do 40 paneli w ciągu godziny. Wydajność poprzedniej maszyny wynosiła zaledwie 10 sztuk/godzinę. Z tych statystyk widać znaczący wzrost produkcji.

Tego typu zgrzewarka charakteryzuję się produkcją paneli ogrodzeniowych z drutów gładkich. Urządzenie posiada funkcję gięcia w kształcie litery V. Atutem jest podawanie drutów poprzecznych górnych i dolnych jednocześnie przy panelu 2D. Zgrzewanie odbywa się sekwencyjnie zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta.

W celu zredukowania kosztów i zwiększenia satysfakcji naszego Klienta modernizacja maszyny była wykonana całkowicie w jego zakładzie, przy współpracy z jego pracownikami.

Dzięki elastyczności i dopasowaniu się do wymagań Klienta zdobiliśmy jego zadowolenie  oraz zyskaliśmy kolejne doświadczenie rozszerzając tym samym nasze portfolio.

Wyślij zapytanie

Call Now Button