logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Skrytki do magazynowania skanerów

Jedną z ostatnich naszych realizacji były skrytki do magazynowania skanerów. Wykonane zostały z blachy osadzonej na solidnym cokole co sprawia, że konstrukcja jest bardzo sztywna. Obie zostały pomalowane proszkowo na wybrany przez zamawiającego kolor ral 5012. Zlecenie zostało wykonane na specjalne życzenie Klienta i dostosowane do jego potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu

Każda z szaf składa się z 30 skrytek zamykanych na kluczyk. W tym wypadku wykorzystaliśmy zamki hakowe polskiej firmy, które odznaczają się długą żywotnością i odpornością na urazy mechaniczne. Ponadto charakteryzują się szybkim i łatwym montażem.  Dla bezpieczeństwa użytkowników wykorzystaliśmy system kluczy master. Każdy zamek otwiera tylko jeden klucz, dodatkowo w komplecie jest klucz otwierający wszystkie zamki w danej szafie.

Drzwiczki zostały wycięte laserowo z przeźroczystej pleksy o grubości 4 mm. 

Dodatkowo w każdej z szafek zostało zamocowane gniazdko elektryczne, które następnie połączono z rozdzielnią znajdującą się z boku szafy. Dzięki temu szafa została podłączona do sieci, co pozwala na ładowanie skanerów umieszczonych w środku.

Dzięki tej realizacji każdy z pracowników ma miejsce na naładowanie swojego skanera. Takie rozwiązanie zapewniło ład i porządek oraz zmniejszenie ilości kabli i przedłużaczy.

Wyślij zapytanie

Call Now Button