logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
516 653 504
797 125 127 

Zakręty Taśmociągów

Zakręty taśmociągów

Automatyczny Magazyn Palet

Aby połączyć w sposób automatyczny różne maszyny wykorzystuje się przenośniki różnego typu oraz urządzenia je wspomagające. Pragniemy przedstawić Państwu urządzenia, które pomogą przyspieszyć oraz ułatwić produkcję w zakładzie.

Oferujemy zakręt zajmujący minimalną ilość miejsca – urządzenie jest wielkości taśmociągu, z którego pobiera i oddaje produkt. Wykorzystuje siłowniki pneumatyczne – ale jest możliwość wykonania z silnikami elektrycznymi. Prędkość działania taśmociągu dostosowujemy do potrzeb zakładu produkcyjnego.

Spychacz pneumatyczny projektujemy zgodnie z właściwościami fizycznymi przesuwanego ładunku oraz częstotliwością wykonywanej pracy. WiR Automation produkuje spychacze o trwałej konstrukcji, dlatego eksploatacja sprowadza się jedynie do przeglądów okresowych i kontroli stanu połączeń śrubowych.

System działa w pełni zautomatyzowany sposób, oparty o system czujników, które powodują uruchomienie spychacza. Na życzenie Klienta, wykonujemy także spychacze aktywowane przyciskiem ręcznym lub nożnym.

Maszyny naszej produkcji – objęte są gwarancją i serwisem przez okres 2 lat od daty produkcji.

Zakręty Taśmociągów
Zapraszamy do kontaktu

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Falęcin 7,
05-840 Brwinów


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt


© Copyright WiR Automation 2019 | Realizacja: Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE