logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Zgrzewarka do paneli ogrodzeniowych, zgrzewarka do siatek

Zagrzewarka do siatek

Zgrzewarka wielopunktowa przeznaczona jest do zgrzewania oporowego prętów ze stali niskowęglowej. Urządzenia te produkowane są wyłącznie na zamówienie klientów indywidualnych i dostosowane do specyficznych potrzeb przyszłych użytkowników. W naszej ofercie znajdują się spawarki wielopunktowe DC i AC. Zarówno zgrzewarki DC, jak i AC sterują procesem produkcji siatki poprzez współpracę sterownika przemysłowego (PLC) oraz panelu sterowania dotykowego (HMI). Użyj programu sterującego na panelu operacyjnym (HMI), aby ustawić parametry spawania siatki, takie jak prąd spawania, czas spawania i inne parametry procesu. Aplikacja sterująca spawarką posiada bardzo przejrzysty interfejs użytkownika, co sprawia, że spawarka do metalu jest bardzo łatwa w obsłudze (zmiana parametrów itp.). Spawane podkładki wzmacniające konstrukcję mogą być wykonane z gładkiego drutu walcowanego na zimno, rowkowanego (żebrowanego, falistego), czarnego lub nawet ocynkowanego. Siatka zbrojeniowa to system metalowych drutów pionowych i poziomych. Połączenie przewodu uzyskuje się poprzez zgrzewanie oporowe za pomocą automatycznej zgrzewarki do siatek.

W latach 2016-2017 do grona zmodernizowanych przez naszą firmę urządzeń dołączyła zgrzewarka wielopunktowa do paneli ogrodzeniowych. Maszynę wykonaliśmy wraz z Klientem, który zajął się częścią mechaniczną oraz konstrukcją urządzenia. Po naszej stronie było wykonanie automatyki oraz części elektrycznej maszyny (program, szafa sterownicza, okablowanie maszyny).

Urządzenie produkuje panele ogrodzeniowe z drutów gładkich. Zgrzewarka ta pozwala na wykonywanie panelu, który posiada oczko od 50x50mm do 200x200mm, z drutu fi 4 i fi 5, w sekwencjach 5-6-5, 8-6-8. Wymiary produkowanego panela mogą wynosić od 800 mm do 2500 mm jeśli chodzi o wysokość oraz szerokość 2500 mm. Ponadto, dzięki wbudowanej prasie posiada funkcję przegięcia panela ogrodzeniowego w celu usztywnienia całej konstrukcji.

Poza tym maszyna ma zasobniki do drutu wzdłużnego oraz poprzecznego dzięki temu produkcja ogrodzenia stała się szybsza. Modernizacja pozwoliła na zwiększenie wydajności urządzenia o 150%.

Zapraszamy do kontaktu

Zgrzewarka do paneli ogrodzeniowych

Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów i usług dotyczących:

 • zgrzewarek do paneli ogrodzeniowych/ moskitier
 • siatek gabionowych
 • kratownic dziecięcych półek siatkowych
 • podkładek wzmacniających.

Każda maszyna jest produkowana pod konkretne zamówienie. Nasz dział konstrukcyjny kontaktuje się z klientami bezpośrednio. Zakres zlecenia obejmuje projektowanie maszyn, produkcję części, montaż, instalację na miejscu, przeszkolenie obsługi i podstawowe usługi.

Świadczymy również usługi w zakresie realizacji następujących elementów:

 • prostownice do drutu
 • giętarki do drutu
 • automatyczne podajniki papieru
 • urządzenia do cięcia drutu z głowicami obrotowymi
 • osprzęt do gięcia siatek

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji zgrzewarek, giętarek i innych maszyn. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapytania ofertowe przyjmujemy drogą mailową lub telefoniczną. Projekt i wdrożenie innego typu zgrzewarek wielopunktowych / jednopunktowych, zwłaszcza do paneli ogrodzeniowych / moskitier, siatek gabionowych, kratownic przedszkolnych, siatek i podkładek wzmacniających. Maszyna jest produkowana pod konkretne zamówienie. Nasz dział konstrukcyjny zajmie się każdym zamówieniem osobno. Zakres zlecenia obejmuje projektowanie maszyn

 • produkcję części
 • montaż
 • instalację na miejscu
 • przeszkolenie obsługi
 • podstawowe usługi

Natomiast do sterowania urządzeniem wykorzystaliśmy sterownik (PLC) wraz z panelem dotykowym (HMI). Wykonanie żądanego produktu polega na wprowadzeniu poprzez panel HMI odpowiednich parametrów zadanych przez operatora. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs przez co jest łatwa i przyjemna w obsłudze. Jest to ogromne udogodnienie dla Klienta ale przede wszystkim dla operatora maszyny, który codziennie na niej pracuje.

Zastosowane przez nas rozwiązania wpłynęły na zwiększenie wydajności zakładu. Modernizacja nie tylko pozwoliła na realizację teraźniejszych zamówień firmy ale przede wszystkim dała możliwość otwarcia się na nowe rynki zbytu. Tym samym przyczyniliśmy się do rozwoju i zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku.

Wyślij zapytanie

Call Now Button