logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
516 653 504
797 125 127 

Linia zgrzewająca panele ( LZP-120 )

W latach 2016-2017 do grona zmodernizowanych przez naszą firmę urządzeń dołączyła zgrzewarka wielopunktowa do paneli ogrodzeniowych. Maszynę wykonaliśmy wraz z Klientem, który zajął się częścią mechaniczną oraz konstrukcją urządzenia. Po naszej stronie było wykonanie automatyki oraz części elektrycznej maszyny (program, szafa sterownicza, okablowanie maszyny).

Urządzenie produkuje panele ogrodzeniowe z drutów gładkich. Zgrzewarka ta pozwala na wykonywanie panelu, który posiada oczko od 50x50mm do 200x200mm, z drutu fi 4 i fi 5, w sekwencjach 5-6-5, 8-6-8. Wymiary produkowanego panela mogą wynosić od 800 mm do 2500 mm jeśli chodzi o wysokość oraz szerokość 2500 mm. Ponadto, dzięki wbudowanej prasie posiada funkcję przegięcia panela ogrodzeniowego w celu usztywnienia całej konstrukcji.

Poza tym maszyna ma zasobniki do drutu wzdłużnego oraz poprzecznego dzięki temu produkcja ogrodzenia stała się szybsza. Modernizacja pozwoliła na zwiększenie wydajności urządzenia o 150%.

Zapraszamy do kontaktu

Natomiast do sterowania urządzeniem wykorzystaliśmy sterownik (PLC) wraz z panelem dotykowym (HMI). Wykonanie żądanego produktu polega na wprowadzeniu poprzez panel HMI odpowiednich parametrów zadanych przez operatora. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs przez co jest łatwa i przyjemna w obsłudze. Jest to ogromne udogodnienie dla Klienta ale przede wszystkim dla operatora maszyny, który codziennie na niej pracuje.

Zastosowane przez nas rozwiązania wpłynęły na zwiększenie wydajności zakładu. Modernizacja nie tylko pozwoliła na realizację teraźniejszych zamówień firmy ale przede wszystkim dała możliwość otwarcia się na nowe rynki zbytu. Tym samym przyczyniliśmy się do rozwoju i zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku.

Wyślij zapytanie

Call Now Button