logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Odbojniki do wózków widłowych

Kolejną z naszych realizacji są odbojniki do wózków widłowych.

Na życzenie Klienta wykonaliśmy projekt solidnej konstrukcji stalowej wraz z ochronną ścianką, wykonaną z płyty meblowej oraz bezbarwnej pleksy.

Odbojniki przede wszystkim zabezpieczają biurka pracowników przed uderzeniem. Stanowiska te znajdują się przy ścieżkach komunikacyjnych jeżdżących po hali wózków widłowych. Dlatego też operatorzy wózków musieli szczególnie uważać w tym obszarze pracy.

Dzięki pomalowaniu odbojników w żółto-czarne pasy obszar ten jest teraz widoczny z daleka, co przełożyło się automatycznie na zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich pracowników. Dodatkowo ścianka meblowa chroni pracowników przed napływającym z zewnątrz chłodem.

Podczas rozładunków na hali otwierane są bramy przez co szybko spada temperatura i tworzą się przeciągi. Prowadzi to do dyskomfortu pracowników biurowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu pracownicy zostali oddzieleni od tych niesprzyjających warunków.

Ponadto płyta meblowa została wyposażona w listwę elektryczną. Pozwoliło to na zredukowanie oraz uporządkowanie kabli i przewodów doprowadzonych do biurek pracowniczych.

Zapraszamy do kontaktu

Wyślij zapytanie

Call Now Button