logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Układ z Falownikiem

Układ z Falownikiem

2

Dzięki rozwojowi energoelektryki i inżynierii materiałowej falowniki są urządzeniami, które plasują się na wysokim miejscu przy wsparciu automatyzowania procesów technologicznych. Są coraz szerzej wykorzystywane chociażby ze względu na oszczędność energii elektrycznej.

Dynamiczny rozwój techniki napędowej pozwala na wybór falowników do układów sterowania szczególnie przy użyciu nowych technologii wymagających precyzyjnego sterowania napędami.

WiR Automation

Układ sterowania z falownikiem to rozwiązanie które, zastępuje konwencjonalne sterowanie ze stycznikami. Umożliwia sterowanie napędami od 0,1 – 18 kW. Do regulacji tej prędkości używa się potencjometru umiejscowionego na drzwiach szafy sterowniczej. Układ ten można również wykorzystywać do łagodnego startu i hamowania silnikiem. Ponadto falownik ma specjalnie wbudowane zabezpieczenie, które uchroni silnik przed spaleniem.

W podstawowej ofercie przedstawiamy rozwiązanie z falownikami firm B&R, Mitsubishi, Omron, LG. Do każdego rozwiązania oferujemy wyposażenie w dodatkowe przewody, które ułatwi montaż:

Przewód zasilający wraz z wtyczką

Przewód do podłączenia silnika

Zewnętrzna kaseta sterownicza

Obwód bezpieczeństwa ( wymagany jeżeli sterowanie ma pracować samoistnie )

Zapraszamy do kontaktu

Do każdej oferty załączamy instrukcję montażu krok po kroku aby urządzenie można było w łatwy i szybki sposób samodzielnie podłączyć.

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE