logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Układ Sterownik PLC + Panel operatorski HMI

Układ Sterownik PLC + Panel operatorski HMI

Układ Sterownik PLC + Panel operatorski HMI

Sterownik PLC + HMI

Oprócz sterownika PLC, który steruje maszyną niezmiernie ważnym elementem jest panel operatorski HMI (Human Machine Interface).  W ostatnich latach panele operatorskie przeszły niesamowitą rewolucję i stanowią powszechnie wykorzystywane w automatyce i wszelkiego rodzaju liniach technologicznych elementy maszyn.

Stanowią one interfejs między operatorem a urządzeniem wspierając tym samym użytkownika w obsłudze aplikacji. Są niejako pośrednikiem w wymianie informacji pomiędzy człowiekiem a operacjami na linii produkcyjnej.

Obecnie najczęściej stosowane panele operatorskie HMI posiadają ekran dotykowy, dzięki któremu w swobodny sposób operator steruje urządzeniem wpisując dane dostosowane do potrzeb produkcji.

Zapraszamy do kontaktu

Dodatkowym atutem jest zdalna obsługa urządzenia za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej oraz możliwość jego rozbudowania.

Nie da się ukryć, że obsługa z poziomu panela operatorskiego HMI to ceniona, nowoczesna i niezastąpiona już dziś forma obsługi urządzeń przemysłowych i nie tylko.

Panele sterownicze mają szerokie spektrum możliwości i oferują różnorodne funkcje, takie jak kontrolowanie istotnych procesów produkcyjnych, zadawania parametrów z poziomu ekranu, alarmowanie, informowanie o niepożądanych zjawiskach. Ponadto służą do wizualizacji, prezentowania oraz archiwizacji danych itd.

Pragniemy przedstawić kilka uniwersalnych rozwiązań połączenia panelu ze sterownikiem PLC.

Każde z rozwiązań można swobodnie łączyć i modyfikować.

Zobacz Realizacje

Wyślij zapytanie

DANE KONTAKTOWE

WiR Automation
Waryszewski i Rymkowski Sp. J.

NIP: 5342584082
REGON: 380534715

Email

Adres siedziby

Grodziska 15,
05-870 Błonie


Telefon

Wyślij prośbę o kontakt

© Copyright WiR Automation 2021 | by Sem Vision

Call Now Button
MENU KATEGORIE