logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127
Automatyzacja procesów przemysłowych oraz Automatyzacja Produkcji
Automatyzacja Procesów Przemysłowych Automatyzacja Produkcji

Szafy

Sterownicze
Więcej

Budowa

Maszyn
Więcej

Nasze

Realizacje
Zobacz

O Nas

Firma WiR Automation powstała w 2018 roku z połączenia dwóch firm. Pierwsza z nich zajmowała się automatyką przemysłową od 2012 roku, natomiast druga początki swojego działania rozpoczęła od 2016 roku oraz specjalizowała się mechaniką.

Naszymi usługami chcemy docierać do przedsiębiorstw, które nie zdają sobie sprawy jak w łatwy i tani sposób można zredukować ilość pracowników, podnieść wydajność i zoptymalizować proces produkcji.

Pragniemy rozwiązywać problemy naszych Klientów i wpływać na poprawę wydajności ich zakładów produkcyjnych.

Programowanie PLC, HMI

Automatyka Przemysłowa

Nasza firma w kompleksowy sposób zajmuje się zagadnieniem automatyki przemysłowej. Począwszy od stworzenia koncepcji opartej na uwagach Klienta, poprzez wykonanie szafy sterowniczej, okablowaniu, dobór układu sterowania i stworzeniu programu, a kończąc na rozruchu urządzenia i przeszkoleniu personelu.
Podczas programowania staramy się osiągnąć jak największą wydajność urządzeń. Ponadto prowadzimy szczegółowe szkolenia dla operatorów z obsługi urządzenia i do każdego naszego projektu wykonujemy szczegółową dokumentację techniczną.

Zobacz Realizacje

Automatyzacja Produkcji

Naszymi usługami pragniemy zoptymalizować Państwa produkcję zamieniając tradycyjną produkcję w automatyczną. Wiemy, że tradycyjna technologia wiąże się z wykwalikowanymi pracownikami co przekłada się na wysoki koszt. W dzisiejszych czasach dużym problemem staje się brak pracowników. Dlatego też nasza firma specjalizuje się w usprawnieniu procesów produkcyjnych za pomocą urządzeń przemysłowych, robotów lub dedykowanych rozwiązań. Nasze projekty ograniczą ilość wymaganych pracowników oraz podnoszą wydajność produkcji co pozwoli na zoptymalizowanie kosztów.

Zobacz Realizacje

Nasi Partnerzy

Referencje

« 2 z 2 »

Dlaczego My ?

Innowacyjność

Każde z naszych urządzeń jest innowacyjne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb

Zaangażowanie

Do naszej pracy podchodzimy bardzo poważnie i rzetelnie w pełnym zaangażowaniu

Industry 4.0

Na życzenie Klienta wykonujemy sterowania, które same kontrolują całe urządzenia

Call Now Button