logo
Jesteśmy w stanie poprawić Twoją produkcję i znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalne zastosowania.
Zadzwoń:
794 129 127

Projekt “WDROŻENIE INNOWACYJNYCH SYSTEMÓW AUTORSKICH SKRYTEK MAGAZYNOWYCH (ESSS)“ współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Automatyzacja procesów przemysłowych oraz Automatyzacja Produkcji
Automatyzacja Procesów Przemysłowych Automatyzacja Produkcji

Szafy

Sterownicze
Więcej

Budowa

Maszyn
Więcej

Nasze

Realizacje
Zobacz

O Nas

Firma WiR Automation jest młodą dynamiczną firmą która w kompleksowy sposób zajmuję się zagadnieniami automatyzacji produkcji. Projektujemy i konstruujemy maszyny oraz automatyczne linie produkcyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Firma została założona w 2018 przez dwóch wspólników których łączyła wspólna pasja do innowacyjnych technologii oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie automatyki przemysłowej czy inżynierii przemysłowej. Od tego czasu firma stale się rozwija. W 2020 roku po wielu zrealizowanych pomyślnie projektach firma znacząco zwiększyła swoje możliwości produkcyjne. Było to możliwe dzięki poszerzeniu parku maszynowego, przeprowadzce do hali o przestrzeni umożlwiającej budowę kliku maszyn w jednym czasie i zwiększeniu profesjonalnej kadry do 20 osób.

Naszymi usługami chcemy docierać do przedsiębiorstw, które nie zdają sobie sprawy jak w łatwy i tani sposób można podnieść wydajność i zoptymalizować proces produkcji. Pragniemy rozwiązywać problemy naszych Klientów i wpływać na poprawę wydajności ich zakładów produkcyjnych.

Programowanie PLC, HMI

Automatyka Przemysłowa

Nasza firma w kompleksowy sposób zajmuje się zagadnieniem automatyki przemysłowej. Począwszy od stworzenia koncepcji opartej na uwagach Klienta, poprzez wykonanie szafy sterowniczej, okablowaniu, dobór układu sterowania i stworzeniu programu, a kończąc na rozruchu urządzenia i przeszkoleniu personelu.
Podczas programowania staramy się osiągnąć jak największą wydajność urządzeń. Ponadto prowadzimy szczegółowe szkolenia dla operatorów z obsługi urządzenia i do każdego naszego projektu wykonujemy szczegółową dokumentację techniczną.

Zobacz Realizacje

Automatyzacja Produkcji

Naszymi usługami pragniemy zoptymalizować Państwa produkcję zamieniając tradycyjną produkcję w automatyczną. Wiemy, że tradycyjna technologia wiąże się z wykwalikowanymi pracownikami co przekłada się na wysoki koszt. W dzisiejszych czasach dużym problemem staje się brak pracowników. Dlatego też nasza firma specjalizuje się w usprawnieniu procesów produkcyjnych za pomocą urządzeń przemysłowych, robotów lub dedykowanych rozwiązań. Nasze projekty ograniczą ilość wymaganych pracowników oraz podnoszą wydajność produkcji co pozwoli na zoptymalizowanie kosztów.

Zobacz Realizacje

Nasi Partnerzy

Referencje

« 1 z 2 »

Dlaczego My ?

Innowacyjność

Każde z naszych urządzeń jest innowacyjne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb

Zaangażowanie

Do naszej pracy podchodzimy bardzo poważnie i rzetelnie w pełnym zaangażowaniu

Industry 4.0

Na życzenie Klienta wykonujemy sterowania, które same kontrolują całe urządzenia

Call Now Button